Голова Верховної Ради Дмитро Разумков опублікував відеоролик про початок роботи п’ятої сесії Верховної Ради ІХ скликання.

На відео, яке опублікував спікер, він приїжджає до будівлі парламенту, входить в свій кабінет, підписує документи, а потім направляється по коридорах Верховної Ради повз портрети своїх попередників в сесійний зал.

Сівши в кріслі голови Верховної Ради, Разумков каже: “Починаємо працювати”.

Деякі користувачі в соцмережі відзначили, що цей склад Ради почав свою роботу більше року тому. Інші запитують, чи можна розцінювати ролик як початок президентської кампанії Разумкова.

Серед іншого на столі глави парламенту можна помітити пляшку дезинфектора.

До слова, тг-канали вже активно обговорюють відеоролик від Разумкова і його політичні амбіції.

“Пішли плітки, що Разумков всерйоз має намір балотуватися на пост президента України. В даний час йде так звана пристрілка курсу. Однак вже точно можна сказати, що українці більше довіряють Разумкову, ніж Зеленському”, – пише Шептун “.

“Знайомтеся, Дмитро Разумков майбутній кандидат в президенти України.
МЛАДОКУЧМА – як його називає оточення Леоніда Кучми “, – констатує колишній депутат Ігор Мосійчук.

“Наше джерело в ОП повідомив, що Кирило Тимошенко переконує Президента почати інформаційну кампанію проти Разумкова поки той ще слабкий і не може кинути виклик Зеленському. Подальше падіння рейтингу влади призведе до пошуку нового лідера у депутатів фракції Слуга Народу, що добре розуміють на Банковій і прагнуть нанести упереджувальний удар по спікеру парламенту. У Офісі Президента почали моделювати ситуацію з можливими сценаріями ослаблення Разумкова”, – повідомляє” Резидент “.

Раніше журналісти “РБК-Україна” відзначали, що Разумков веде свою гру в парламенті і вже давно спікер трохи віддалився від монобільшості. Це визнають і опозиційні фракції.

В опозиційних фракціях хоч і нерідко на публіку критикують Разумкова, але не під запис визнають: на будь-яких міжфракційних консультацій він намагається тримати баланс і прямо не підіграє президентській політсилі.

“Поки він на роздоріжжі, побоюючись фальстарту. Він усвідомлює, що президент все ж впливає на половину фракції. І якщо зараз він піде в опозицію до президента, йому буде несолодко – велика частина депутатів просто почне саботувати роботу парламенту. В результаті довіра до парламенту впаде нижче плінтуса, що позначиться і на його рейтингу “, – резюмував один із впливових співрозмовників в монобільшості.