Сьогодні, 3 квітня, голова Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький прийшов до генеральної прокуратурц на допит. Перед входом в будівлю його обступили група журналістів і Назар Холодницький влаштував імпровізовану прес-конференцію, передає Корупція.Інфо


Глава САП заявив, що його викликали на допит для відбору зразків голосу. Також він розповів, що ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою в розголошенні відомостей досудового розслідування.

"Наскільки мені відомо, провадження відкрито за статтею" розголошення даних досудового розслідування ", а це є легким злочином", – зазначив Холодницький.

Популярне: Штрафи до 6800 грн і перерахунок пенсій: Що зміниться для українців вже сьогодні

Він вважає необ'єктивним розслідування з боку департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури і заперечує всі звинувачення на свою адресу.

Глава САП Назар Холодницький планує просити Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про усунення з посади на час розслідування."Зараз я продовжую виконувати обов'язки, ставлю підписи, призначаю прокурорів. Наскільки я знаю, буде стояти питання про відсторонення на час проведення дисциплінарного провадження з посади. Не боюсь і навпаки буду сам клопотати про це для збереження об'єктивності, щоб не було ніякого втручання в роботу як комісії, так і своїх підлеглих прокурорів ", – зазначив Холодницький.

Він повідомив, що провадження щодо нього відкрито за статтею "розголошення даних досудового розслідування", що є легким злочином.

У свою чергу глава САП заперечує звинувачення на свою адресу.

"Це так звана справа про спробу дачі хабара Супрун. Взагалі, наскільки я розумію, там 4 або 5 дисциплінарних фактів, 3 з них грунтуються на ділі Супрун. Системні відносини грунтуються фактично на одній справі. Я чекаю рішення КДКП про відкриття провадження. Буде таке рішення – будемо брати участь, обговорювати всі факти ", – додав він.

На питання про те, як в кабінеті знайшли жучок для прослуховування, Холодницький відповів:

"Знайшли, тому що була дивна поведінка того, хто займався акваріумом".