19-го листопада в результаті обстрілів поранено двох наших військовослужбовців. Напружене становище в районі аеропорту Донецька, траси Бахмутка і на півдні зони АТО.

«Триває вогневе протистояння захисників Донецького аеропорту та терористів, які сьогодні протягом дня неодноразово обстрілювали українські позиції. Напружена ситуаціяв районі траси Бахмутка, де бойовики продовжують вести мінометний вогонь по наших підрозділах поблизу Станично-Луганського та Трьохізбенка»,– інформує прес-центр АТО.

Також в Штабі додали, що сьогодні вранці трапилось бойове зіткнення нашого підрозділу з терористами в районі населеного пункту Міус. Вибухи від мін було чутно поблизу села Золоте.

Складна ситуація й на півдні Донбасу, де сепаратисти вели мінометний вогонь по силах АТО в районі Миколаївки. Під обстрілом опинилися українські військові поблизу населеного пункту Чермалик.

«Наша артилерія прицільно відкривала вогонь у відповідь. За даними з інформаційних джерел бойовиків, незаконні озброєні формування понесли втрати. Зокрема, в Донецькому аеропорту влучну стрільбу по ділянках концентрації бойовиків продемонстрували українські танкісти»,– наголосили в прес-центрі АТО.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів