11800403_887959711257655_5595426925442028684_n

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у понеділок, 3 липня, призначив службове розслідування через ненадання допомоги бійцю АТО, який звернувся з приводу пільгового проїзду у громадському автомобільному транспорті, повідомили у прес-службі Львівської ОДА, передає Корупція інфо.

Як наголосив Олег Синютка, подібні випадки слід детально розслідувати, адже допомогти громадянину – це обов’язок кожного державного службовця.«Звичайно, боєць, який знищив державне майно, не правий та, очевидно, погарячкував. Але в цьому випадку ще більше не правий чиновник, який не вийшов і не допоміг людині вирішити питання. Держслужбовці повинні бути відкритими до людей і пам’ятати, для кого насправді працюють», – наголосив голова ОДА.

За словами речниці головного управління МВС Львівщини Світлани Добровольської, бійця АТО притягнуть до адміністративної відповідальності. Працівники міліції склали адмінпротокол та у той же день відпустили його.

Нагадаємо, у п’ятницю, 31 липня, у будівлі Львівської ОДА боєць АТО розбив монітор комп’ютера охоронців через те, що йому не вдалося придбати безкоштовний квиток на автобус. За словами військового, він планував їхати у зону проведення АТО, але не отримавши на автовокзалі безкоштовного квитка, він звернувся за допомогою у департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА. Коли йому й там відмовили – виник конфлікт.