Місцеві жителі продовжують перекривати під’їзд до польського кордону на пункті пропуску "Краковець". Всі інші пункти розблоковані.

Про це повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян, передає Корупція.Інфо.

"Завдяки спільним зусиллям прикордонників, місцевих органів влади та Національної поліції сьогодні вночі вдалося розблокувати пункти пропуску "Шегині" та "Рава-Руська". Поки що заблокованим все-ще залишається пункт пропуску "Краковець", – зазначив він.

Слободян додав, що робота серед місцевого населення продовжується, і він сподівається, що "досягнутий позитив не матиме зворотної дії".

Нагадаємо, напередодні зранку жителі прикордонних з Польщею населених пунктів перекрили рух автотранспорту за кілометр від пунктів пропуску "Грушів", "Рава-Руська", "Шегині" та "Краковець". "Грушів" вдалося розблокувати ще опівдні. На інших пунктах пропуску довжелезні черги були з обох боків кордону.

Протести місцевого населення пов'язані з тим, що в ніч на 4 липня Польща тимчасово припинила дію спрощеного порядку перетину кордону для жителів прикордонних районів України. Відновити малий прикордонний рух планують 2 серпня.