Народний депутат від фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар відмовилася давати інтерв'ю в будинку своєї матері під Києвом, який став предметом скандалу.

Зокрема Сюмар послалася на те, що в будинку, який не відображено у реєстрах нерухомого майна, вона не може давати коментарі, тому що "матері нервів вистачає і вони навряд чи будуть спонукати її до гостей", повідомляє громадський рух "Чесно".

Автори розслідування відзначають, що перевірили доходи матері Сюмар і з'ясували, що їх рівень є недостатнім для купівлі ділянки і спорудження будинку поблизу столиці.

"Навіть якщо припустити, що мати народного депутата жила виключно на прожитковий мінімум, то вона могла заощадити з 2009 по 2014 рік лише трохи більше 15 тисяч доларів, або 186 тисяч гривень", – йдеться в публікації.

При цьому земельні ділянки в Михайлівській Рубежівці коштували понад 330 тисяч гривень.


 Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП
"Якщо припустити, що мати народного депутата жила на прожитковий мінімум, з документів, які надала Сюмар, видно, що зароблених коштів вистачило б тільки для того, щоб купити одну з двох ділянок", – йдеться в матеріалі.


Автори розслідування також підкреслили, що будівництво об'єкта завершили в 2015 році – рівно через рік після того, як Сюмар стала нардепом, і в рік, коли були придбані земельні ділянки.

При цьому, на ділянці для будівництва нерухомості вирубали зелену зону і додатково зробили штучне озеро. Зараз будинок, який офіційно не введений в експлуатацію і тому не перебуває в реєстрі, вже заселений.

Раніше повідомлялося, що голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив у своїй декларації користування 175-метровою квартирою у Львові та автомобілем Honda Accord, які належать його тещі.