Український топ-чиновник влаштував ДТП, протаранивши два автомобіля

У Дніпрі, в суботу, 17 серпня, водій на «Тойоті» протаранив «Хонду» і «Опель». Після цього він зник з місця ДТП. Пізніше правоохоронці знайшли порушника – ним виявився помічник начальника Запорізької обласної поліції майор Артур Фількінштейн.

Про це в Facebook повідомив депутат Запорізької обласної ради, адвокат Ярослав Гришин.

«Раніше скандального майора поліції Фількінштейн вже звільняли з посади, але він відновився через «реформований суд». Останнім часом майор Фількінштейн виконував функцію «смотрящего» за Кирилівкою, збираючи данину з бізнесу, і нібито передаючи наверх. Зараз справу намагаються зам’яти, Що, є неприпустимим»», – зазначив Гришин.

Фількінштейн раніше очолював кілька відділів поліції. Зокрема, Кирилівський підвідділ поліції на Запоріжжі. До того – Кам’янсько-Дніпровський і Енергодарський відділи поліції. Ще раніше працював начальником відділу в управлінні захисту економіки в Дніпропетровській обласній поліції.

В електронній декларації Фількінштейн зазначено, що він проживає в Дніпрі, а працює в Запоріжжі. У декларації зазначено, що «Тойота RAW 4», на якій Фількінштейн скоїв ДТП, – 2006 року випуску, записана на дружину Олену Матвієнко.

Офіційних коментарів від керівництва поліції щодо цього випадку поки немає.