205782

Снайпер бойовиків обстріляв автомобіль патруля місії ОБСЄ, повідомляє прес-центр Антитерористичної операції (АТО) в Facebook., передає Корупція.Інфо.

В Мар'їнці, де вже більше ніж півроку немає газу, сьогодні ведуться відновлювальні роботи з ремонту пошкодженого газопроводу. Представники місії СММ ОБСЄ були у складі патруля, в який входили офіцери української сторони СЦКК, сапери ДержНС і військовослужбовці цивільно-військового співробітництва. Головним завданням патруля було забезпечити безпеку цивільного персоналу, який виконував ремонтні роботи.

Під час обстрілу представники СММ не постраждали, їхньому життю вже нічого не загрожує, однак автомобіль пошкоджено.

Спостерігачами української сторони СЦКК неодноразово зазначалося, що обстріли з боку бойовиків здійснюються для того, щоб затягнути процес відновлення інфраструктури на території, що знаходиться під контролем української влади.

Українська сторона СЦКК зазначає, що в нашому складі була створена група контролю і координації відновлювальних робіт, яка займається суто питаннями відновлення інфраструктури Донбасу, але неприпустимо, щоб люди працювали під обстрілами.

Вкотре змушені констатувати, що російська сторона СЦКК в даний час не може забезпечити повне припинення вогню бойовиків навіть під час проведення відновлювальних робіт електромереж, водопроводів, газопроводів на визначених у Мінську пріоритетних ділянках.