Минулого тижня, пізно ввечері детективи Національного антикорупційного бюро України затримали за підозрою у вимаганні хабара начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції Михайла Дзюдзя.

Про це повідомив співрозмовник в НАБУ.

Затримання детективами проводилося під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Генерал-майор внутрішньої служби Михайло Дзюдзь був затриманий за підозрою у вимаганні неправомірної вигоди зі своїх підлеглих.

Відзначимо, що Дзюдзь є депутатом Львівської обласної ради від ББП «Солідарність», а також головою постійної депутатської комісії з питань законності, депутатської діяльності, регламенту, правоохоронної та антикорупційної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

Екс-начальник Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький також опублікував фото з моменту затримання Дзюдзя.

«Такий кадр потрібен був усім. Призначений при донецьких, потім мені його не дав звільнити Петренко (екс-міністр юстиції, – ред), дуже він йому і Чернишову (трохи пізніше) сподобався. І пан Малюська разом з Василиком зрозуміли що дідусь їм підходить », – написав Старенький.

Міністр юстиції Денис Малюська уточнив, що отриманий Дзюдзем хабар становив близько 1 тисяч доларів – це був останній транш із кількох платежів. Він зазначив, що Дзюдзя планували звільнити з займаної посади.