Великий поборник соціальної справедливості та зниження комунальних тарифів Олег Ляшко вже тиждень відпочиває на найдорожчому острові Італії, де зазвичай відпочивають арабські шейхи мільярдери

1666598_615x462

 

 

 

Про мільйонерський відпочинок українського радикала на власній сторінці у "Фейсбуці" написав мешканець Капрі українського походження Олег Ходаковський.

Здається, Олег Валерійович втратив геть усі сили на боротьбу за права знедолених українців і винажений організм вимагає виключно відпочинку за найвищими тарифами – найдорожчій в Італії курорт, найдорожчий готель, "Астон Мартін" та шопінг в модних бутіках. 

На весь цей шик ревного поборника соціальної справедливості заздрисно спостерігають українські заробітчани, та камери телеканалу "Інтер". Правда, "Інтер" знімає не мільярдерський релакс радикала, а зустрічі з нужденними заробітчанами. 

Але соціальні девіації Олега Валерійовича також не уникнули народної уваги. Зокрема Ходаковський пише:

"Завтра відбудеться зустріч народного депутата Ляшка з українцями у Римі. Вже тиждень терпимо його "дефілювання" на острові Капрі.

11825779_909227605814641_498413322351728269_n

Ляшко з дружиною і друзями на острові Капрі

Приїхав наш шановний депутат з друзями (також депутатами з ВР і Київрада). На парковці стоїть автомобіль з українськими номерами. Автомобіль Aston Martin, який є найдорожчим у світі (від 120тис. до 2млн долларів).

11781697_861763090567717_1245771641259167684_n

Українці-заробітчани фотографуються поруч з депутатським авто

Живуть наші співвітчизники в дорогому готелі Capri Tiberio Palace, де номер, в серпні коштує мінімум 800 євро (є і номера за 2500-3500 євро).

9572969

Готель Capri Tiberio Palace

50365275

Готель Capri Tiberio Palace. Вид з вікна

11554820

Готель Capri Tiberio Palace

9574349

Готель Capri Tiberio Palace. Можна повечеряти на терасі.

 

1667062

Вже тиждень Ляшко фотографується з заробітчанами 
і розповідає їм про "злочинну владу"

Тепер до конкретики. Дорогий автомобіль з українськими номерами на автостоянці (тиждень муляє очі не лише українцям ), щовечірнє дефілювання по бутіках, прогулянки на яхті, вечері в дорогих ресторанах. Як це все сприймати Капрійським українцям? Була ідея зловити наших співвітчизників і відправити додому. Але ми не варвари, ми в Європі. Вже тиждень Ляшко фотографується з українцями. Третій день тут працює знімальна група каналу "Інтер". А нашим київським депутатам навіть і не думалося, якось поскромніше себе поводити (навіть якщо вже і "попалились" на найдорожчому острові Італії ).

Мало того, годину тому зайшов в магазин, щоб придбати карточку поповнення телефону, а там "наші друзі" скуповують футболки, штани і шорти бренду Ferrari. Мені карточку не продали, бо скуповуються VIP клієнти, і продавці зайняті. На Капрі, зараз присутні кореспонденти (ну і папараці), з багатьох італійських і світових видань. Зацікавив їх автомобіль наших "друзів". Номера українські, і логічно запитують українців про власника авто. Сказали, що цікава тема для перших шпальт європейських видань, про відпочинок представників країни, яка весь світ просить фінансової допомоги, неформально воює з Росією і більше 10% населення, якої виїхало за кордон, в пошуках роботи. Поки що українці тримають солідарність, навіть із такими співвітчизниками, і не признаються чий цей автомобіль. Але тема цікава.

Думаю журналісти європейських видань зачеплять цю тему.

ТАК ЩО ПОДЯКУЙТЕ ЗАВТРА ПАНУ ЛЯШКУ (коли буде в Римі ), за те що зганьбив Україну, за те що тепер італійці нам не вірять, що Україна воює, що ми бідна країна, і що нам деколи потрібно заплатити більше, бо ми жаліємося, що потрібно відправити кошти на допомогу бійцям АТО, на лікування поранених. РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ, ПРИВЕЛА В ДЕПУТАТИ "ГІДНИХ " ЛЮДЕЙ…..",- пише Олег Ходаковський.