Національне антикорупційне бюро відкрило справу можливу корупцію з боку чинного голови Державної митної служби Максима Нефьодова. Він може бути причетним до завдання збитків державі на суму 40 мільйонів гривень. Раніше відкрити справу проти Нефьодова зобов’язав НАБУ Вищий Антикорупційний суд.

Як повідомляє інформаційна агенція РБК-Україна з посиланням на джерела, НАБУ відкрило справу згідно з рішенням суду.

За інформацією неназваного заявника, група осіб нібито систематично одержувала хабарі за поставки горючих і несертифікованих панелей на ринок України. Відбувалося це на підставі фіктивного аудиту заводів-постачальників.

Очолював цю злоччину групу нібито ексзаступник міністра економічного розвитку, а тепер очільник митниці України Максим Нефьодов. У результаті таких дій держава нібито зазнала збитків на суму в понад 40 мільйонів гривень.

Телеграм-канал “UN – сливы и груши” опублікував документ щодо відкриття справи проти Нефьодова.

Нагадаємо, у середині лютого Вищий антикорупційний суд постановив, що НАБУ має перевіряти, чи справді брав Нефьодов хабарі. Про це свідчить відповідна ухвала .

Цікаво, що заявник спершу інформацію про імовірні порушення з боку Нефьодова подав у НАБУ. Однак там відмовилися відкривати провадження. Тому він звернувся до Вищого антикорупційного суду.

Сам Нефьодов вважає цю справу ініціативою недоброзичливців.

“Бачу, що взагалі жодного компромату не можуть нарити на мене контрабандисти. Залишаються їм тільки відео з моїми танцями. Ось хтось написав кляузу, яку НАБУ відмовилося приймати через явну фейковість, а потім через суд зобов’язав внести до ЄРДР”, – заявив міністр.