Сихівський райсуд Львова оголосив вирок одному з обвинувачених в “Афері століття” Сергію Соболю, який на підставі підроблених документів зареєстрував право власності на низку комунальних нежитлових приміщень, а потім продав їх. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Згідно з досудовим розслідуванням, у листопаді 2016 року Сергій Соболь, як керівник ПП “Фірма ГРОТ»” на підставі підроблених документів у приватної нотаріуски Наталії Загвойської зареєстрував право власності та договори купівлі-продажу на низку комунальних приміщень. Серед них зокрема приміщення на вул. Богуна, 5, вул. Старій, 13, вул. Замковій, 9, вул. Антоновича, 56, вул. Тесленка, 2, вул. Кибальчича, 2а, вул. Дністерській,16, вул. Ярошинської, 1.

Його обвинувачували у шахрайстві, підробленні чи використанні підроблених документів та легалізації (відмиванні) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом.

29-річний уродженець міста Лисичанськ, що на Луганщині, Сергій Соболь не визнає себе винним у вчиненні кримінальних правопорушеннях. У вироку суду вказано, що через події на сході України Соболь мав намір переїхати до Львова, де хотів зайнятись підприємницькою діяльністю. На позичені начебто гроші у 2016 році він придбав ПП “Фірма ГРОТ” і поміж статутними документами та печаткою отримав пакет різних документів, що стосувались нерухомості у Львові. У кого саме та за скільки Сергій Соболь придбав фірму, у вироку не вказано.

Після цього Сергій Соболь стверджує, що за рекомендацією свого знайомого звернувся до приватної нотаріуски Наталії Загвойської, яка і знайшла клієнта (Олега Рогоцького), що захотів придбати нерухомість.

“За свою роботу нотаріус мала отримати 40% вартості майна, яке було реалізоване. Після прибуття до Львова Сергій Соболь підписав договір купівлі-продажу, але кошти йому не були передані, бо нотаріус пояснила, що має сплатити з них податки, здійснити відрахування, тому вони домовились, що кошти будуть перераховані на рахунок підприємства”, – вказано у вироку суду.