Слiдчим вiддiлом прокуратури Кiровоградської областi завершено розслiдування у кримiнальному провадженнi вiдносно керiвника одного iз ЖЕКiв Кропивницького та його пособника, якi обвинувачуються у вимаганнi 5 тисяч доларiв США неправомiрної вигоди, передає Корупція.Інфо

Популярне: Очі на лоба лізуть!!! Новий курс валют, шокує навіть найстійкіших. Ви повинні дізнатись про це першими!

Про це повiдомили у прес-службi прокуратури в Кiровоградськiй областi.

Слiдством встановлили, що неправомiрну вигоду начальник пiдприємства вимагав та отримав вiд жительки мiста за сприяння в прийняттi позитивного рiшенням про приватизацiю квартири на користь неповнолiтньої дитини. Дiяв обвинувачений через посередника, з яким перебував у дружнiх вiдносинах.

На даний час, обвинувальнi акти за ч.3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомiрної вигоди для себе за вчинення в iнтересах того, хто надає неправомiрну вигоду будь-якої дiї з використанням наданої влади та службового становища, поєднане з її вимаганням) та за ч.2 ст.369-2 (прийняття пропозицiї, обiцянки або одержання неправомiрної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рiшення особою, уповноваженою на виконання функцiй держави)  Кримiнального кодексу України  скерованi до суду для розгляду по сутi.