Отримання соцдопомоги спростять для українців. Тепер для подання документів на призначення соціальної допомоги не потрібно буде їхати в районний або обласний центр.

Про це повідомили у Мінсоцполітики.

Як сказала міністр соціальної політики Юлія Соколовська, у 2020 році Міністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси. На це в бюджеті відомства закладено 150 млн грн.

Що планують спростити:  • Впровадять систему фронт-офісів, яка дозволить надавати соціальні сервіси в кожній ОТГ;
  • тепер для подання документів на призначення різних видів соціальної допомоги людині не потрібно буде їхати в районний або обласний центр;
  • сервіс буде доступний навіть в маленькому населеному пункті.

Що це дасть – наблизить соціальні сервіси до людей і дозволить їм значно заощадити свій час і зусилля, оскільки пункти прийому документів будуть навіть в невеликому населеному пункті.

“Фронт-офіси будуть тільки приймати документи і видавати результати обробки заявникам. При цьому обробкою документів буде займатися “бек-офіс”, в який інформація буде направлятися відразу з декількох “фронтів”. Таким чином ми не тільки розширимо мережу, а й оптимізуємо роботу всього механізму”, – резюмувала Соколовська.