В Україні протягом найближчих 6 місяців провайдери піднімуть ціни на інтернет приблизно на 50%, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Київ не хоче миру”: Медведчук зробив гучну заяву щодо закону про реінтеграцію Донбасу

Про це в інтерв'ю розповів глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

За його словами, на цьому зростання цін та інтернет не зупиниться.

"На скільки піднімати ціни на інтернет – кожен оператор визначає зараз сам. Спираючись на ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення, конкуренції і т.д. Але впевнений, що зростання цін складе в найближчі півроку не менше 50%. Що, як на мене , вкрай мало. Тому зростання цін збережеться і надалі ", – розповів Федієнко.

При цьому він зазначив, що до кінця року кардинальних змін в тарифах не буде, адже перед святами провайдери, як правило, проводять для клієнтів різні акції. Зростання цін почнеться на початку наступного року.

За словами провайдерів, в порівнянні з Європою і навіть країнами СНД, зараз в Україні дуже низькі тарифи на широкосмуговий інтернет. Вони не в порівнянні з ростом курсу та інфляцією, тому, щоб вижити і продовжувати розвиватися, оператори будуть змушені піднімати розцінки.

"Крадіжка, пошкодження мереж, інфляція, ослаблення гривні до основних валют будуть штовхати операторів до необхідності підвищити тарифи", – підкреслив директор провайдера NetAssist Сергій Чумак.