У Росії запланували до 2050 року окупувати і побудувати базу на Місяці, завданням якої стане забезпечення відправок експедицій в далекий космос до інших планет,  передає Корупція.Інфо 

Популярне: “Просто з бодуна у Мишки п***іж прокидається…”: Саакашвілі засвітився на розкішній тусовці в 5-ти зірковому готелі

Про це повідомляє Life.ru.

Російська дослідницька база на природному супутнику Землі повинна з'явитися в 2040-2050 роках. Такі терміни на презентації РКК "Енергія" вказав начальник льотної служби корпорації Олександр Калері.При цьому підготовка до розгортання будівництва намічена на 2031-2040 роки. За цей час фахівці оберуть на Місяці місце для розміщення бази, а до 2050 року планується здійснити будівництво.

Карелі розповів, що ключовим моментом розвитку російської місячної програми є створення нового пілотованого корабля "Федерація". У 2022 році планується його перший безпілотний запуск, а через два роки – пілотований політ до МКС.

Відзначається, що раніше гендиректор РКК "Енергія" Володимир Солнцев заявив, що першого росіянина на Місяць планують висадити в 2031 році.