Американський актор Фред Віллард помер 15 травня у Лос-Анджелесі. Йому було 86 років. Рідні знаменитості зазначають, що смерть настала з природних причин, а він був активним та працьовитим до останніх днів життя.

Про це інформує видання The Hollywood Reporter. Смерть батька Фреда Вілларда у віці 86 років підтвердила його 51-річна донька Хоул на особистій сторінці в твіттері.

“Я з важким серцем ділюсь новиною, що минулого вечора мій батько мирно помер у фантастичному віці 86 років. Він продовжував рухатися, працювати і робити нас щасливими до самого кінця. Ми його дуже любили!
Ми будемо сумувати за ним завжди”, – написала Хоул Віллард 16 травня. Відомо, що останні дні свого життя Фред Віллард провів у Лос-Анджелесі та помер з природних причин.Фред Віллард продовжув кінокар’єру попри поважний вік. Він помер напередодні прем’єри чергового комедійного серіалу з його участю “Космічні війська”, вихід у світ якого відбудеться вже 29 травня 2020 року. Актор був чотири рази номінований на премію Еммі, отримав нагороди American Comedy Award і BSFC Award. Найбільше глядачам Фред Віллард запам’ятався комедійними ролями.