Касаційний суд Франції у п'ятницю, 22 липня, постановив, що очільниця Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард повинна постати перед судом через підозру в участі у гучній корупційній справі. Остання пов'язана з виплатою нею у 2008 році 400 мільйонів євро бізнесмену Бернару Тапі. У цей час Лаґард керувала міністерством фінансів Франції, повідомляє агенція Reuters, передає Корупція.Інфо

Суд відмовив їй у апеляції на постанову судді щодо її виклику до Палати правосуддя республіки, спеціального суду, що опікується правопорушеннями міністрів за часів їх перебування при владі. Лагард закидають службову недбалість, через яку Тапі отримав з держбюджету 400 мільйонів євро. Адвокат фінансистки уже заявив, що нове судове засідання покаже її невинуватість у "справі Тапі".

Так звана "справа Тапі" тягнеться від 1993 року, коли бізнесмен продавав компанію Adidas за допомогою державного тоді банку Credit Lyonnais. Після він звинуватив фінустанову у шахрайстві та судився щодо компенсації. Лагард керувала перевіркою закидів Тапі, за підсумками якої держава виплатила бізнесмену значну компенсацію.