Відомий американський боксер другого напівлегкого дивізіону Джон Ванметер був застрелений 12-річним хлопчиком у своєму будинку в штаті Техас.

Як стало відомо, спортсмен перебував вдома разом зі своєю дівчиною, коли до нього в двері став хтось ломитися. Поки його подруга дзвонила в поліцію, боксер пішов з'ясувати що сталося. Коли прибули поліцейські, то вони виявили Ванметера з вогнепальним пораненням голови.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


Він був екстрено доставлений в Меморіалььную лікарню Увальде, де не приходячи до тями помер.Свідки трагедії повідомили, що вбивцею був 12-річний хлопчик, якого по гарячим слідам вдалося затримати і переправити в центр утримання під вартою неповнолітніх, повідомляє boxingscene.com

Також, нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що  в смерті капітана "Фіорінтіни" Давіде Асторі, яку 4 березня 2018 року потрясла всю країну, звинувачуються двоє лікарів. Вони видали медичні довідки про те, що футболіст за станом здоров'я може грати, незважаючи на докази того, що у нього було захворювання серця. Зараз лікарі знаходяться під слідством за звинуваченням у ненавмисному вбивстві.