Його ім'я внесено в десятку кращих фахівців світу

У Києві помер заслужений лікар України, професор, хірург-ендокринолог Гульчій Микола Васильович. Про це повідомила колега лікаря, завідувач кафедри інфекційних хвороб Ольга Голубовська на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Трагедія сталася у вівторок, 21 серпня. Микола Гульчій вийшов після наради у нього схопило серце. Врятувати його не змогли. Заслуженому лікарю України було всього 62 роки.


"Страшна втрата, друзі. Сьогодні пішов з життя професор, заслужений лікар України, хірург-ендокринолог Гульчій Микола Васильович. Ось уже чоловік, який допомагав усім. Постійно в операційній, натовпи хворих з усієї України, нікому не відмовляв, прекрасний фахівець, прекрасна людина, організатор охорони здоров'я. Людина, що жила своєю справою, своїми хворими, багато зробив для служби та розвитку цього напрямку, працюючи головним спеціалістом МОЗ", – написала Ольга Голубовська.

Вона нагадала цитату з інтерв'ю з Миколою Гульчиєм в 2016 році, де він розповідав про свою роботу.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

"Ось фрагмент його інтерв'ю 2016: "Намагаюся думати тільки про те, як допомогти пацієнтові. Він прийшов до мене за допомогою, а значить, ми з ним в одній зв'язці. У нас з ним одна загальна справа. Тому досить рідко відволікаюся на сторонні речі. І саме тому дуже не люблю нарад. Це марна трата часу. Кажу своїм співробітникам: ви приходите на роботу, щоб лікувати хворих, а не сидіти на нарадах. Коли людина на нараді, вона не лікує пацієнтів. Кожен повинен робити свою справу і не заважати колегам", – процитувала Голубовська.

Микола Гульчій народився на Прикарпатті, у селі Гузєєв Долинського району, де і закінчив школу. Поступив в Івано-Франківське медичне училище, а потім продовжив навчання в Київському медичному інституті імені академіка Богомольця.

Завдяки застосуванню у своїй практиці новітніх методів передопераційної діагностики та хірургічного лікування злоякісних новоутворень, він врятував життя тисяч людей. Його прізвище нещодавно була внесено світовою асоціацією ендокринологів-хірургів в десятку кращих фахівців світу.