f9a02a74ce8dc607a0841aeaf17088d21451892904

Поки Генпрокуратура займається популістськими справами, корупція у судах процвітає. Суддя апеляційного суду Дніпропетровська Олександр Євстігнєєв, до прикладу, зустрів Новий рік у Австралії. На відпочинок у цій країні чесний служитель Феміди витратить $50-60 тисяч. Прикметно, що його офіційний заробіток не настільки високий, аби просто так зірватись і поїхати у теплі краї на відпочинок.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі колишній боєць батальйону «Донбас», активіст Євген Шевченко, передає Корупція.Інфо.

Шевченко, із власних джерел, дізнався про те, що суддя Євстігнєєв поїхав на відпочинок у Австралію. Також Шевченку відомо з ким і де саме відпочиває «чесний суддя», щоправда із етичних міркувань він не афішує «особистої інформації».

«Ну ось, наприклад, товариш Євстигнєєв Олександр Сергійович –
голова Дніпропетровського апеляційного господарського суду – теж, напевно, чесний суддя. 2016 рік він зустрічає не вдома, а в далекій Австралії, звідки через кілька днів переміщається в Нову Зеландію. І знаходиться там наш шановний голова суду не один, а з прекрасною супутницею, але то вже, правда, особисте. Щодо бюджету даної поїздки, то можете собі уявити скільки років чесної праці пішло на скарбничку, якщо тільки авіа переліт Київ-Сідней, Веллінгтон і назад (а літає Євстігнєєв виключно бізнес-класом) тягне на 12000$ (за даними компанії Air France), що за нинішнім курсом дорівнює 300 тисяч гривень», – повідомив Шевченко.

Натомість Шевченко просить Генерального прокурора Віктора Шокіна, замість популізму, зайнятись перевіркою фактів та притягнути до відповідальності Євстігнєєва.

«За наявною інформацією і моїми скромними підрахунками готелю-трансфери-розваги в Австралії та Новій Зеландії обійдуться Євстигнєєву і його супутниці в $50-60 тисяч. Товариш Шокін, розумію – Ви дуже зайняті Корбаном, але все ж хотілося б звернути вашу увагу на явну невідповідність витрат посадовому окладу даного судді. Спасибі», – резюмував Шевченко.