У Рівненській області після святкування весілля у кафе 10 людей госпіталізували з гострим отруєнням, серед них 4 дітей.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.

"У Радивилівському районі зареєстровано 10 випадків кишкової інфекції серед гостей, які були на весіллі в селі Дружба. Клінічні прояви інфекції схожі на сальмонельоз. Серед захворілих – 4 дітей віком до 18 років", – йдеться у повідомленні.

За даними відомства, всі захворілі перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Радивилівської районної лікарні.

Своєю чергою Держпродспоживслужба проводить комплекс необхідних протиепідемічних заходів для ліквідації спалаху, відповідно до заключних договорів проводяться лабораторні дослідження.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Наразі джерело інфекції, а також шляхи передачі невідомі.

Нагадаємо, раніше в Києві люди масово отруїлися шаурмою. Спочатку постраждалих від отруєння було 16, згодом їхня кількість зросла та наблизилася до сотні. Люди отруїлися фастфудом у чотирьох різних точках Києва: біля станцій метро "Дарниця", "Лісова", на Поштовій площі та на Оболоні. Держпродспоживслужба виявила, що всі ці торгові точки належать одному власнику і припинила їхню діяльність.

Після цього служби почали обстеження всіх точок продажу вуличної їжі. Нині демонтовані десятки шаурмівень, роботу ще 25 об'єктів призупинено.