Сьогодні стало відомо, що нерозмитнені авто в Україні вже почали відловлювати. Хто цим займається? – повідомляє Корупція.Інфо

Як і передбачалося, за справу взялася Державна фіскальна служба, а допомагає їй поліція, оскільки «фіскальщіки» не уповноважені затримувати транспортні засоби, повідомляє from-ua з посиланням на ТопЖыр.

В принципі було спочатку зрозуміло, що нерозмитнені авто в Україні це суцільні тонкощі їзди і підводні камені, які рано чи пізно спливуть.

Уже створені спецгрупи, які будуть здійснювати перевірку на дорозі і визначати законність ввезення нерозмитненого авто і порушення митного законодавства.За інформацією Госфіскальной служби, за порушення термінів переміщення транзитних авто передбачено:

– Більше 1 доби це попередження або штраф (170 грн.)

– Від 1 доби до 10 діб загрожує 3400 грн. штрафу. Якщо це не перше порушення за рік – 5100 грн.

– Понад 10 діб обійдуться в 8500 грн.

– Перевищення терміну тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більше ніж на десять діб – 17000 грн.

Також передбачений штраф в розмірі 300% несплаченої суми митних платежів. Висновок? Якщо ти, як півмільйона українців на нерозмитнених авто, вирішив заощадити – задумайся. Звичайно, це дешево і вигідно, але чи надовго?