Командувач УДА Дмитро Ярош на своїй сторінці у Facebook опублікував заклик до президента України Володимира Зеленського, розповівши про сон, який йому нещодавно наснився.

Зокрема, позафракційний нардеп розповів, як воїни ООС будуть звільняти Україну. За словами Яроша, йому наснилося, що разом з невідомими солдатами він опинився на передовій, і за дуже короткий час їм вдалося на голову розбити бойовиків в декількох поселеннях Донбасу. Потім така ж спецоперація перейшла до Криму, де представники ЗСУ також успішно провели визвольну місію.

Ярош пише, що Україна має шанс відкинути сепаратистів, для чого потрібно лише подолати занепадницькі настрої. Очільник Української добровольчої армії звернувся до Володимира Зеленського та попросив у президента підтримки в боротьбі з російськими окупантами на захоплених територіях.«В одну річку увійти двічі неможливо», однак знову перемагати і звільняти українську землю – ми можемо і зобов’язані. Хоча переважна більшість нашого суспільства цього, геть, не хоче. Бо, вважають, що втомилися … Але відчай і безнадію! Ніякі вороги, манкурти і свинопаси не зупинять наш, український, переможний шлях. Оскільки з нами Бог! Тоді, хто ж проти нас?! Перемога буде за нами! Ви ж «за», пан Володимир Зеленський?», – поцікавився він.