Дітей визволили неушкодженими правоохоронці.

Діти – у полоні власного батька. Аби їх визволити, київська поліція провела спецоперацію. Чоловік узяв у заручники чотирьох дітей і погрожував копам зброєю. Поліцейські спершу намагались його вмовити – він випустив лише найстаршу, 13-річну доньку. Аби звільнити її менших сестричок та братика, силовики вирішили брати оселю штурмом.

На відео з нагрудних камер спецпризначенців видно, як вони тривалий час вмовляють 51-річного чоловіка, що по той бік дверей, відпустити власних дітей, які у нього в заручниках. Коли переконуються, що малеча від батька – на відстані, беруть оселю штурмом.

Дітей виносять на руках та передають медикам, їхнього батька у кайданках садять до автомобіля силовиків.

Після пережитого мама дітей Катерина розповідає, що все почалося ще вдосвіта, коли вона із дітьми спали. Колишній чоловік Олександр, з яким вони жили разом, почав поводитися неадекватно.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

"Взял, вылил мне на голову горшок детский с тем, что там было. Я проигнорировала. Он забегает в мою комнату, высыпает на меня опилки, которыми туалет кошачий застилается", – каже жінка.

Щойно вона підвелась із ліжка – чоловік на неї накинувся.

"Я встала, увидела, как он на меня уже с лопатой бежит, я в двери выскочила".

Олександр зачинився і взяв у заручники 4-х дітей. Почав погрожувати зброєю. Катерина викликала поліцейських.

Після вмовлянь поліцейських чоловік зголосився випустити найстаршу, 13-річну доньку. Вже на вулиці дівчинка, якій вдалося вибратися, зізнається: у квартирі було страшно, бо батько поводився дивно і непередбачувано.

"Он начал буянить, что-то говорить про Советский союз, включать на полную громкость музыку, оделся в военную форму, которая осталась с АТО", – переповідає дівчинка.

У чоловіка була зброя, кажуть у поліції.

"Він був одягнений у бронежилет, металеву каску. В нього була вилучена холодна зброя, а також дві одиниці вогнепальної зброї", – говорить начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

4-х визволених після штурму дітей оглянули медики, найменших шпиталізували.

"Діти почуваються нормально. Стан їх схвильований і все. Здоров'ю нічого не загрожує", – каже фельдшер Валентина Ярова.

ТСН відомо, що затриманий ніде не працював, займався фехтуванням. Кілька років тому 2 місяці був в АТО, але у бойових діях участі не брав. Служив у ремонтній бригаді. Близькі зізнаються, що напади агресії і неадекватну поведінку останнім часом у нього помічали дедалі частіше. Це підтверджують і сусіди:

"И пил, и над детьми издевался. Я не знаю, как она терпела. Даже в том доме люди слышат, что он орет на детей".

Раніше за свої діяння чоловік відбувався лише штрафами. Сьогодні слідчі порушили кримінальне провадження. За ґратами він може провести до 15 років.