Вихідними в окупованому бойовиками Антрациті на Луганщині згорів торговельний центр "Маяк".

Жителі міста пов'язують пожежу саме з віяловими відключеннями електрики. Про це в Facebook написав представник омбудсмена України в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський.

"Щойно повідомили, що на окупованій території Луганської області у смт Антрацит згорів торговельний центр "Маяк". Це сталося 6 жовтня 2018-го. Я зв'язався з місцевими лікарями, жертв начебто немає, але я ще перевіряю інформацію", – зазначив він.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

За його словами, протягом минулого тижня на окупованій території Луганської області відбувалися віялові відключення електрики.

"Раніше так зване "Міністерство палива та енергетики" ЛНР повідомляло, що з вечора 6 жовтня 2018-го до 5:00 7 жовтня 2018-го проводитимуться планові ремонтні роботи і, за їхніми заявами, дефіцит електроенергії на цей період буде відчутний, тобто іншими словами – перебої електроенергії. Саме в цей період і сталася пожежа. Пожежна служба, що приїхала на місце пригоди, не мала недостатньо води, і приїхали пожежники з запізненням", – написав Лисянський.