8 серпня, в Ізмаїлі Одеської області на центральному ринку три жінки ромської національності, побили вагітну жінку.

Жертва – мешканка одного з сіл Ізмаїльського району на шостому місяці вагітності, повідомляє Корупція Інфо з посиланням на місцеві ЗМІ.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Вона разом з мамою і братом робила покупки на ізмаїльському ринку, коли помітила як ромка залізла рукою в її рюкзак. Вагітна схопила зловмисницю за руку, проте до останньої на підмогу підбігли дві одноплемінника. Вона хапали вагітну за волосся і били по обличчю.У бійку втрутився родичі вагітної дівчини, а також чоловіки-роми. На місце події викликали правоохоронців. Дівчину госпіталізували в лікарню з підвищеним тонусом матки. Постраждала в поліцію поки не написала заяви, так що злодійок, які побили її, поліція не затримала. 
Нагадаємо, 2 липня, у Києві група ромів побила перехожого.

"Близько 3:30 ночі представники ромської національності напали на місцевого жителя на Русанівських Садах. Той повертався з нічного магазину, що розташований на Центральній Садовій. Проходячи повз циганський табір (чиїсь захоплені дачні будиночки), до нього підбігли кілька ромів з битами, і сказали щось на кшталт "нічого ходити тут вночі", – йдеться у повідомленні.

Після цього зловмисники завдали киянину кілька ударів по ногам і плечу, однак тому вдалося від них втекти.

Як зазначається, поліція, яка прибула на місце події, "лише "зафіксувала" пояснення".
 ‡агрузка...