У ніч на вівторок, 20 жовтня, в Обухові Київської області трапився напад з ножем на кандидата від партії “Сила і честь” у депутати Обухівської міської та районної рад Дмитра Зрайченка.

Як повідомило OBOZREVATEL джерело в правоохоронних органах, напад трапився близько першої години ночі.

Потерпілий розповів, що на вулиці невідомий чоловік завдав йому ножові поранення та зник. Зрайченку на місці була надана медична допомога без госпіталізації.

Додамо, що партія “Сила і Честь” у Facebook повідомили, що напад було скоєно біля будинку у якому проживає Зрайченко.

“Тільки що, біля 01.30 на голову Обухівського осередку ПП “Сила і Честь”, було здійснено напад невідомою особою із ножем біля будинку у якому він проживає.

Зрайченко Дмитро отримав ножове поранення, численні забої спини,ребер та голови.

Наразі його життю нічого загрожує.

Члени нашої команди вважають, що цей напад відбувся у зв’язку із активною громадською діяльністю та принциповою позицією щодо діяльності органів влади.”, – йдеться у повідомленні.

До слова, це вже не перший випадок нападу на кандидатів у депутати. Також кандидатам погрожують. Наприклад, кандидатці в депутати Київради від «Слуги Народу» погрожують вбивством. Про це йдеться у повідомленні офіційного телеграм-каналу партії “Слуга народу”

Кандидатка в депутати Київради від партії «Слуга Народу» Юлія Палійчук (№1 в списку партії в Дніпровському району) отримала погрозу вбивством.

Написи з погрозами були нанесені на агітаційні куби кандидатки, розташовані у Києві біля будинків за номерами 1 та 9 на вулиці Раїси Окіпної.

«Сьогоднішні погрози – це логічне продовження брудної кампанії, яку ведуть проти мене як кандидата в депутати і лідера списку «Слуги Народу» в Дніпровському районі. Про цей випадок вже повідомлено керівництву столичної поліції, і я розраховую, що правоохоронні органи поставляться до таких погроз з усією серйозністю», – заявила кандидатка в депутати.

Також в регіонах відбулося декілька нападів на автомобілі кандидатів.

Українці чекають реакції президента Зеленського на усі ці напади і неправомірні дії, особливо на реакції на провокації проти його соратників. І звичайно чекають від поліції швидких результатів у пошуках зловмисників.