У Голосіївському районі водій таксі згвалтував і побив клієнтку, яку забрав біля нічного клубу.

Це сталося вранці 18 жовтня. Молода жінка, яка очолює столичну юридичну компанію, відпочивала з подругою в розважальному закладі. Перед його закриттям вона подзвонила в таксі “Рапід”, щоб поїхати додому.

На замовлення приїхав Volkswagen Passat, і жінка сіла на заднє праве пасажирське сидіння. Через кілька хвилин водій звернув у лісопаркову зону, а коли клієнтка запитала, куди він їде, чоловік розлютився, став кричати на неї, а потім зупинив машину.

Він пересів до жінки на заднє сидіння, почав роздягати, проте вона чинила опір. Злочинець почав душити свою жертву, завдав удари по голові, а потім згвалтував.

Після події таксист наказав жінці одягтися і відвіз до її дому. Постраждала одразу ж звернулася в поліцію і викликала швидку допомогу.

За інформацією джерел, підозрюваний затриманий, він вже дав свідчення. З’ясувалося, що 45-річний чоловік зареєстрований в одному з сіл Тячівського району Закарпатської області, в столиці орендував житло і “таксував”.

Пізніше правоохоронці повідомили про підозру чоловікові, йому загрожує до п’яти років в’язниці. Також оприлюднено його фото і його автомобіля.