Щоб вилікувати онука, херсонський листоноша обікрала пенсіонерів, передає Корупція Інфо. Коли хлопчик захворів, ні у його матері, ні у бабусі грошей на покупку ліків не знайшлося – мізерних зарплат в обріз вистачало тільки на їжу і «комуналку».

Не знайшовши іншого виходу з положення, бабуся-листоноша привласнила частину готівки для виплати пенсій. З тих 19851 гривні, які вона отримала від начальника свого відділення зв'язку, 1 294 гривні жінка поклала собі в кишеню, і все витратила на ліки. А підписи людей похилого віку в платіжній відомості просто підробила. Пізніше мати дитини отримала зарплату, і викрадені гроші листоноша повернула за належністю. Однак фальсифікована відомість нікуди не поділася, і стала доказом злочину.

Власне, його здійснення городянка і не заперечувала – розповіла все, як є. І суд так перейнявся її тяжким становищем, що в якості покарання обмежився тільки штрафом в 850 гривень, що навіть менше, ніж сума завданих і відшкодованого пенсіонерам шкоди. Права працювати листоношею і далі крадія «листоноші» теж не позбавили.

Хоча це і наводить на певні роздуми. А ну, як наступного разу листоноша знову візьметься латати діри в сімейному бюджеті за рахунок присвоєння старечих пенсій та допомог одиноким матерям? Хоча бідняки потребують не менше, а часом і більше, ніж вона сама.