У Харкові поліцейські затримали ректора одного з університетів за вимагання та отримання хабара в розмірі 300 000 гривен. Ректор і проректор вимагали гроші за надання згоди на оренду приміщень вузу.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі, в п’ятницю, 15 травня.

“Слідчі Головного слідчого управління Національної поліції України при процесуальному керівництві Офісу генерального прокурора і оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України затримали ректора і одного з проректорів харківського університету за одержання неправомірної вигоди від приватного підприємця”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що ректор і проректор одного з міських університетів (назва вузу в поліції не говорять) вимагали гроші за надання згоди на оренду приміщень університету. Гроші потрібно було покласти на рахунок підконтрольного їм благодійного фонду.

Повідомляється, що в приміщенні вузу 15 травня провели обшук і встановили, що квитанцію про перерахування грошових коштів на рахунок благодійного фонду від приватного підприємця отримав особисто ректор.

Так, ректор і проректор затримані. Їм загрожує від п’яти до десяти років в’язниці з конфіскацією майна.

Раніше ми повідомляли, що співробітники СБУ затримали через хабарі голову Одеської митниці Михайла Грибанова, після чого він спростував своє затримання. Грибанов зібрав брифінг і заявив, що хабара не брав і його ніхто не затримував.