У Києві на вулиці виявили без свідомості співробітницю посольства США Санвер Нікаело з травмою голови. Незважаючи на зусилля лікарів вона померла в лікарні.

Її знайшли близько полудня в Шевченківському районі столиці. У ЗМІ повідомляється, що у співробітниці посольства була глибока рана (близько 4 см) на потилиці.

Одна з версій слідства полягає в тому, що Нікаело зачепив поїзд, що рухався, який вона не почула через навушники. Безумовно, зараз варто очікувати вкрай серйозного розслідування обставин її загибелі.

У поліції Києва також заявили, що в результаті проведення невідкладних першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що до побиття жінки може бути причетна людина, якій на вигляд 30-40 років, зріст 190-200 см, одягнений в чорні шорти, темно-сині кросівки і футболку, з темним волоссям (з боків коротко підстрижене). Тривають його пошуки.

Як пише тг-канал “Легітимний” Офіс Президента вже в курсі цієї історії – цю справа доручать вести “кращим” слідчим Києва, а також підключать СБУ, так як є ймовірність “зовнішнього” втручання.

А ось, що пише тг-канал “Женщина с косой”:

“Справу тримають на особистому контролі в Офісі Президента. Цю справу намагатимуться розкрити швидко. Є ймовірність, що зараз почнуть розганяти меседж, що співробітницю посольства міг вбити” іноземний кілер “.