Представники МВС затримали брата екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі Давида, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Про це повідомив сам Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook.
"Сьогодні на світанку 8 представників МВС Авакова затримали мого брата Давида Саакашвілі, коли він виходив з дому в Києві й вивезли в невідомому напрямку", – написав він.

Саакашвілі зазначив, що його брат – юрист і мав посвідку про проживання в Україні.
"Одночасно вчора на прикордонні пункти всього Західного кордону надіслали мобільні групи з Києва, тому що не довіряють місцевим прикордонникам. Завдання мобільних груп, в які в тому числі входять представники колишнього Беркута, не дати мені пройти та забрати паспорт. Ну що ж, зустрінемося на кордоні", – додав політик.
Разом з тим, радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива в ефірі каналу "112 Україна" заявив, що брата Саакашвілі Давида затримали за порушення режиму перебування в Україні.
"Міграційна служба й поліція затримали його й готують до депортації", – сказав Кива.
Він додав, що Давид Саакашвілі є громадянином Грузії.
Як відомо, 27 липня президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України.
Формальною підставою для припинення громадянства стало нібито приховування ним у 2015 році інформації про кримінальні справи проти нього у Грузії.
Раніше Саакашвілі заявив, що 10 вересня прибуде з Польщі на кордон України і через пункт пропуску "Краковець" (Львівська область) спробує в’їхати в Україну.
Однак українські прикордонники не збираються його впускати до країни, оскільки український паспорт Саакашвілі вже недійсний.