Державне білоруське ЗМІ опублікувало запис перехоплених Мінськом переговорів Берліна і Варшави про ситуацію з Олексієм Навальним.


Про це повідомляє Українська правда з посиланням на телеграм канал пресслужби Лукашенко “Пул Першого”

Деталі: Це розмова транслюють по всіх державних телеканалах Білорусі. Через переведення сама розмова не чути і оригінальні слова розібрати неможливо.

Дослівно:

Варшава: Алло! Добрий день, Нік. Як наші справи?

Берлін: Начебто все за планом … Матеріали по Навального готові. Будуть передані в адміністрацію канцлера. Очікуємо її заяви

В: Отруєння підтверджується точно?

Б: Послухай, Майк, в даному випадку це не так важливо … Йде війна … А під час війни всі методи хороші.

В: Згоден. Треба відбити охоту Путіну пхати носа в справи Білорусі. Найефективніший шлях – втопити його в проблемах Росії, а їх чимало! Тим більше найближчим часом у них вибори, день голосування в регіонах Росії.

Б: Цим і займаємося … А як ваші справи в Білорусі?

В: Якщо чесно, не дуже. Президент Лукашенко виявився міцним горішком. Вони професіонали і організовані. Зрозуміло, їх підтримує Росія. Чиновники і військові вірні президенту. Поки працюємо. Решта при зустрічі, не по телефону.

Б: Так-так, розумію, тоді до зустрічі, поки.

В: Поки.

Також в телеграм-каналі Klymenko time висловили свою позицію з приводу опублікованої розмови.

Послухавши наданий аудіозапис https://t.me/KlymenkoTime/19487, перше враження – скепсис. Більше схоже на вирізку з бойовиків 90-х.

Але взагалі-то переклад – не проблема. Чекаємо продовження. Імена осіб. Перевірку оригінальності записи при збігові голосів. Тоді будемо обговорювати детальніше.

Нагадаємо, що 3 вересня на зустрічі з прем’єр-міністром Росії виконуючий обов’язки президента Білорусі Олександр Лукашенко назвав інформацію про отруєння російського опозиціонера Олексія Навального фальсифікацією і заявив, що білоруські розвідники перехопили дані про те, ніякого отруєння Навального не було. 

За словами Лукашенка, Німеччина і канцлер Ангела Меркель повідомили про отруєння Навального, щоб “відбити охоту Путіну сунути носа у справи Білорусі”.