Сесія Львівської міської ради розпочалася з мітингу: під Ратушею міського голову пікетують близько сотні людей, вони вимагають від Андрія Садового публічного вибачення за образу учасників АТО під час скликаного «Самопоміччю» віча, – передає  Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Все що потрібно знати про 29 червня, щоб не накликати на себе біду! Ви повинні про це пам’ятати!

 

 

Мітингарі кажуть, серед них є учасники АТО та представники ГО «Розвиток громади», яких Андрій Садовий минулої неділі зі сцени перед Ратушею назвав тітушками.

«Мер і його партія образили нашу честь і гідність», – розповіли учасники акції.

Вони тримають плакати із закликами розв’язати сміттєву кризу у Львові та звільнити начальника управління комунальним майном Інну Свистун.

Учасники мітингу певні, за публічну образу міський голова повинен публічно вибачитися, тож вони скандують: «Виходь і вибачайся».

При цьому, вхід до будівлі міськради охороняє чимало поліції та муніципальної дружини.

Нагадаємо, 25 червня, у Львові біля Ратуші відбулося віче, скликане міським головою Андрієм Садовим та представниками партії «Самопоміч». Перед початком «партійного виступу», захід намагалися зірвати з десяток чоловіків військового вигляду, викрикуючи: «Ганьба!». Вони назвали себе учасниками АТО і виступили проти того, що у Львові відбувається «Альфа Джас Фест» за гроші російського бізнесу. Між ними і прихильниками Садового відбулися словесні перепалки, які не переросли у щось серйозніше завдяки діям поліції, що стала стіною між ними. Однак все це не завадило меру і партійцям «Самопомочі» виступити із імпровізованої трибуни, вони назвали цих людей »тітушками» і підкреслили, що у «вільному Львові» є «різні думки».