Трагедія в Костянтинівці: мати розповіла, як БМД розчавив її дочку - фото 1

Карина Карабецька, мати шестирічної Поліни, яка загинула під гусеницями бронемашини в Костянтинівці Донецької області , розповіла, що молодшу доньку від смерті врятувало тільки те, що вона випала з коляски. Про це вона повідомила в інтерв'ю "КП в Україні"

"Дочка випала з коляски – і це її врятувало, а Полю розчавили", – сказала Карина.

ІА Корупція Інфо  пропонує своїм читачам ознайомитися з повним текстом інтерв'ю.

Ми поговорили з мамою двомісячної крихти, яка вижила в аварії в Костянтинівці. Дізналися про останні миті життя шестирічної Поліни.

Відразу ж після трагедії в Костянтинівці говорилося, що шестирічна Поліна перед загибеллю гуляла з тіткою. Однак це не так.

Дівчинка вийшла на прогулянку з мамою – 39-річною Вікторією Ставцовою. Також з ними була 2-місячна Меланья – вона доводиться двоюрідною онукою Вікторії. Грудничок не постраждав. Її мама Карина Карабецька розповіла нам про останні миті життя шестирічної Поліни.

– Вони стояли на тротуарі досить далеко від дороги і чекали на зелене світло, щоб перейти центральний проспект Ломоносова. На тротуар заїхала бронемашина (багатоцільовий транспортер легкий броньований МТ-ЛБ, – авт.) І розчавила їх, – сказала Карина. – Мою доньку врятувала сумка, яка йде в комплекті з коляскою. У момент зіткнення ця сама сумка і маленька Меланья вилетіли з коляски, і ймовірно сумка пом'якшила удар – дитина майже не постраждала. А Полю розчавили.

Перехожі взяли малечу і передали лікарям. У 2-місячної крихітки незначні удари – народилася в сорочці.

– Моя тітка (мама загиблої Поліни. – Авт.) в дуже важкому стані, у неї роздроблений тазостегновий суглоб. Вона в свідомості, але до цих пір не може оговтатися від найсильнішого шоку. Лікарі константинівської міськлікарні №5 надають їй допомогу, але в такому важкому випадку, як цей, напевно, потрібно більш сучасне обладнання та інші фахівці. Зараз вирішується питання про перевезення її до Харкова, – додала Карина.Чому величезна військова машина їхала так швидко, від чого на широкому проспекті вилетіла спочатку на "зустрічку", а потім на тротуар – поки офіційних пояснень немає. Очевидці кажуть: жінка з дітьми стояла досить далеко від проїжджої частини, а всі чотири смуги центрального проспекту були практично вільні.

Очевидці стверджують, що МТ-ЛБ петляв, начебто за кермом був п'яний.

– Я йшла до зупинки по вулиці Калініна і на перехресті Калініна та проспекту Ломоносова все сталося, – розповідає "КП" в Україні "очевидиця ДТП Олександра, – Бронемашина спочатку їхала нормально, потім раптом поїхала вісімками, виїхала на перехрестя, потім на тротуар, збила стовп. Жінка з коляскою і маленькою дівчинкою, а з ними чоловік, стояли і чекали, поки загориться зелене світло світлофора. І в цей момент їх збили. Я відразу подзвонила в швидку.

За її словами, люди, які побачили аварію, підбігли до бронемашині, витягли постраждалих і коляску, в якій лежало немовля.

– А потім підбігли чоловіки, залізли на бронемашину і почали бити військових, – каже Олександра.

За її словами, військовослужбовців, які знаходяться в Костянтинівці, часто бачать в нетверезому стані.

– Звичайно, це не всі, але деякі часто напиваються. Я живу в Краматорську, а вчуся в медучилищі в Костянтинівці, живу в гуртожитку. Часто бачу, як військові купують алкоголь і ходять п'яні по місту. Правил дорожнього руху вони взагалі не дотримуються, їздять, як хочуть, – розповідає дівчина.

За її словами, військових у Костянтинівці дуже багато – в районі "нульової", стоматології "Денталь", школи №7 та гуртожитку.

Як повідомляв "Обозреватель", присутні на місці аварії жителі Костянтинівки закидали камінням бронемашину , яка збила дитину на смерть.

Трагедія в Костянтинівці: мати розповіла, як БМД розчавив її дочку - фото 4

Трагедія в Костянтинівці: мати розповіла, як БМД розчавив її дочку - фото 5

Трагедія в Костянтинівці: мати розповіла, як БМД розчавив її дочку - фото 6