Зведення трамвайної колії виконано тільки на 30%. Замовники та виконавці робіт повідомили кредиторам, що проекту необхідне кількамільйонне дофінансування.

Як заявив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, станом на сьогодні проведено 30% будівельних робіт щодо проекту «Трамвай на Сихів».

«По Лоту 1 (від вул.Вернадського до вул.Угорської) виконано 55% робіт. Натомість Лот 2 (від вул.Угорської до вул.Свєнціцького) ще не розпочинали»,– повідомив він.

Береза також додав, що влаштування дорожньої основи для трамвайної колії на першій ділянці, а також комунікації готові на 90%. Разом з тим, з'явилася непередбачувана проблема – колектор на вул. Угорській.

«Наразі готується проект по будівництву колектора, і як тільки його створять говоритимемо з ЄБРР про можливе дофінансування у розмірі 4 – 5 млн євро. Також необхідне дофінансування по будівництві підстанції, а це близько 3 млн. євро»,– розповів чиновник.

Водночас, зі слів директора ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера, головна мета співробітництва його банку з Львовом – поліпшення якості послуг, які одержать львів’яни.

Як зазначив директор ЛКП «Львівелектротранс» Сергій Васільєв, передбачається, що на цій трамвайній лінії курсуватиме 14-16 трамваїв.

«Це мають бути тільки низькопідлогові трамваї, які дають змогу перевезти людей з особливими потребами. Для роботи на цій лінії потрібно буде 14-16 трамваїв. Програму по відновленню рухомого складу трамвайного парку закладатимуть у бюджет міста»,– зазначив він.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів