12345

Правоохоронці описують військове майно, що знайшли в дворі капітана Андрія Колесніка в селі Судилків Шепетівського району на Хмельниччині. Він був начальником речової служби військової частини
Правоохоронці описують військове майно, що знайшли в дворі капітана Андрія Колесніка в селі Судилків Шепетівського району на Хмельниччині. Він був начальником речової служби військової частини
— Ми тут із самого ранку. Я голодний, як собака. У капітана в підвалі ящики з тушонкою і сардиною, які недавно в частину волонтери завезли, — каже водій військового "Уралу". Вантажівка стоїть посеред подвір'я 37-річного Андрія Колесніка в селі Судилків Шепетівського району на Хмельниччині. 28 лютого працівники СБУ й Управління по боротьбі з організованою злочинністю проводять обшук. Міліціонери виносять речі, слідчий описує, а військові завантажують усе в машини.

На землі складені армійські намети, маскувальні сітки, бачки з польових кухонь, бухти кабелів і польових телефонів. Біля паркану з півсотні нових лопат. Поряд — величезний пакет зі шльопанцями. Трохи далі — купа камуфляжів і бушлатів.

— Ви не маєте права заходити, тут обшук! — кричить чоловік. Документів не показує.

Капітан Андрій Колеснік у військовій частині в Шепетівці — начальник речової служби. Має 19 років вислуги. Одружений. Доньці 5 років, синові — 13.

Двоповерховий будинок обнесений парканом з оцинкованої бляхи. На хвіртці встановлений кодовий замок. Перший поверх із каменю, другий — із білої цегли. Три супутникові антени. На даху з шиферу — лелече гніздо.

У гаражі стоїть трактор. На подвір'ї — "Міцубіші Кольт", яку водить дружина, "Фіат-Добло" і бус "Рено". У садку — червона "Жигулі" шостої моделі.— Сусід як сусід. Коли до церкви йду, підвозить, — каже жінка. Не називається.

— У мужика така натура. Як було що взяти, то й тягнув. Але як людина він непоганий, — зупиняє підводу 65-річний В'ячеслав Сміховський.

Заходжу у двір з боку городу. Тут три ангари й кілька підсобок. В одній із них — склад автомобільної гуми. В іншій завалені речами стоять два запилюжені скутери. В ангарі по обидва боки у три ряди полиці з дерев'яними ящиками. Один до верху набитий пружинами з військових ліжок. У найбільшому ангарі — дві бетономішалки, кілька генераторів і насосних станцій. Також — ­десяток 200-літрових бочок із пальним, понад два десятки 40-літрових каністр із написами "дизпаливо" та "бензин". Стоять упаковані 15 буржуйок.

До вечора з подвір'я вивозять два "Урали" й один "Газ-66" із військовим спорядженням. Ще одна вантажівка повертається за пальним. Усе майно як речові докази відвезли в Шепетівський міськрайвідділ міліції.

Неофіційно правоохоронці кажуть, що, крім речей, під час обшуку виявили 2,5 пачки набоїв до пістолета Макарова, гранату й незареєстрований револьвер. Речі господар нібито продавав волонтерам.

Андрія Колесніка вдома під час обшуку не було. "Швидка" забрала його в лікарню.

— Справді о 15.10 до нас поступив такий хворий з високим тиском. Після надання допомоги міг їхати додому, але хотів залишитися, — ­розповідає черговий лікар Шепетівської райлікарні 62-річний Володимир Максимов.

— Був тут якийсь воєнний. Поставили крапельницю й поїхав у військовий госпіталь. Казав, у нього патрони знайшли і судити хочуть, — говорить 67-річний Віталій Безверхий у неврологічному відділенні.

У госпіталь відвідувачів не пускають. У військовій частині ситуацію не коментують.

Джерело:  Gazeta.ua