Український телеведучий і гуморист Сергій Притула на свої сторінці у Facebook розповів про перельот з Києва до Львова. На борту літака його обурила безкоштовна проросійська газета, яку пропонують прочитати пасажирам, передає Корупція.Інфо

Популярне: «Лучший Петя среди самых лучших Петь»: «Квартал 95» зробив «безвізову» пародію на президента. ПРОСТО РОЗРИВАЄ МЕРЕЖУ!

"Лечу рейсом МоторСіч airlines. В кишеньці спинки сидіння переді мною газетка. Летіти годинку, думаю, почитаю. Очі полізли на лоба. Поки у нас тут по всіх фронтах ведеться робота проти російської пропаганди, просто під носом таке "ватне чтиво". Я не зрозумів, де я лечу, з Києва чи з Воронєжа", – пише Притула.

"Всеукраинская общественно-политическая газета "Позиция", яку клепають в Запоріжжі, просто "потішила" повним набором русскомірского лексикону. Тут вам і "Волинская рєзня", і "бессмертний полк", і "територія Украіни, яка нєот'ємліма часть Росії", і "антисоветскіє актівісти", і раскольнікі з Київського патріархату. Просто жах!Газетка розповсюджується на рейсах авіакомпанії. Принаймні, на тому, на якому я летів, вона була далеко не в одиничному екземплярі".