Перша леді України Олена Зеленська провела ділову зустріч з представниками великих компаній та підписала декларацію “Бізнес без бар’єрів”. Для заходу вона обрала бездоганний костюм.

На особистій сторінці в інстаграмі Олена Зеленська поділилась результатами зустрічі з великими українськими та міжнародними компаніями.

Захід був присвячений впровадженню безбар’єрних рішень у бізнес-процеси – працевлаштуванню людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з дітьми до шести років, жінок та молоді.

Для ділового заходу перша леді обрала вишукане вбрання. Вона постала в білосніжному твідовому костюмі з ґудзиками. Піджак бездоганно підкреслював її жіночний силует. Костюм Олена Зеленська доповнила чорною сорочкою з легкої тканини, дотримавшись офіційного дрес-коду.

Вона довершила образ стриманою зачіскою, зібравши волосся в стильний низький пучок, та лаконічними аксесуарами – сережками з камінням. Красиву зовнішність перша леді підкреслила денним макіяжем з помадою пудрового кольору.

Перша леді виглядала надзвичайно елегантно та вкотре підкорила інтернет-спільноту фантастичним стилем. Варто додати, що представники великих компаній дотримались карантинних обмежень, сама ж Олена Зеленська з’явилась на зустрічі без захисної маски.