У передмісті окупованої Ялти все ще вирує масштабна лісова пожежа. За останніми даними, площа горіння за день збільшилася в 30 разів

Нагадаємо, цієї ночі в урочищі Уч-Кош над Ялтою розгорілася сильна пожежа. Місцеві жителі стверджували, що рятувальники пізно відреагували на НП, через що вогонь встиг поширитися. Про останні подробиці ситуації навколо Ялти розповів «РБК» з посиланням на МВС Криму.

За останніми даними, з моменту спалаху площа пожежі збільшилась з 2,5 гектара до 80. До місця події прибувають додаткові сили МНС, проте рятувальники не справляються. При цьому повідомляється, що окупаційна влада направила до місця пожежі всього один вертоліт, який може здійснювати не більше 10 скидів води на годину, і цього катастрофічно недостатньо.

Крім організаційних моментів боротьбу з вогнем ускладнює ще й нерівний рельєф місцевості, через який техніці складно подавати воду до місця пожежі.


Вдень 12 серпня ГІБДД перекрило дорогу з Ялти до Бахчисараю через сильне задимлення. З боку Ялти рух було перекрито в районі водоспаду Учан-Су.

Про ситуацію в Ялті також розповів у своєму Twitter користувач під ніком «Кримський бандерівець».«Крим. Ялта в ці хвилини. Пожежа поширилася. Літають рідкісні вертольоти. Гасять солоною водою. Весь ялтинський паблік забитий повідомленнями місцевих, які клянуть “влади” і організовують допомогу пожежним, і повідомленнями понаїхали, які звинувачують ялтинців в панікерстві і невдячності», – написав він.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

До цього повідомлялося, що в мережі показали фото масштабної пожежі на території включеного півострова Крим, який налякав місцевих жителівПро це повідомив місцевий блогер під ніком RoksolanaToday & Крим.

«Страшно. Народ організовує підвезення води пожежним. Поки питної. У кранах вода подекуди пропала – можливо через пожежу. Ялта панікує», – зазначив він.

Більш того, блогер опублікував пости місцевих жителів, які скаржаться на те, що гасити загоряння окупанти не поспішають.