Народний депутат від фракції «Народний фронт» Хвича Мепарішвілі під час засідання Верховної Ради 20 вересня спілкувався з невідомою особою з Таїланду, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Тіла знайшли на глибині 5 метрів: Історія трагічної загибелі братика і сестрички сколихнула всю Україну. Сльози заливають очі…

Кореспондент 1News зміг зафіксувати на фото, як дівчина з ім’ям Rose Color Black написала народному депутату Мепарішвілі. Вона повідомила, що її звуть Роза і вона з Таїланду. Також вона запитала нардепа, чи все в нього добре, на що він відповів ствердно.

Мепарішвілі проглянув профіль дівчини та навіть намагався їй зателефонувати у мессенджері. Проте «Роза з Таїланду» написала, що вона зараз не може говорити, оскільки працює.

Слід зазначити, що переписка відбувалася під час пленарного засідання, на якому обговорювалась пенсійна реформа. Мепарішвілі встигав голосувати за поправки і водночас спілкуватися з невідомою особою.

Також Мепарішвілі перевірив, чи є у нього друзі з «Розою з Таїланду». Виявилось, що його однопартієць Ярослав Єдаков також товаришує з дівчиною на ім’я Rose Color Black.

З електронної декларації Хвичі Мепарішвілі стало відомо, що він скоріше за все не одружений, оскільки дружина у звітності не вказана. Однак у нього є двоє дітей.

Мепарішвілі раніше був депутатом Київради, а також працював першим заступником генерального директора комунального підприємства «Плесо». До його обов’язків входив контроль торгівлі на столичних пляжах і здача в оренду приміщень комунального підприємства.

У 2016 році народний депутат Дмитро Білоцерковець підозрював Мепарішвілі у тому, що той міг бути причасним до спалення автомобіля нового керівника КП «Плесо». «Первая версия (щодо того, хто міг спалити автомобіль директора КП «Плесо» – ред.) –  бывший 1-й зам КП, который занимал эту должность очень долго (Мепарішвілі обіймав цю посаду з 2010 по 2016 рік – ред.). Пару дней назад подходил и просил успокоить нерадивого на его мнение директора, который не дает зарабатывать его ТОВкам на предприятии (через аренду), а требует платить в бюджет исходя из рыночных условий. Предлагал долю, партнерство и так далее, был послан… Чем был крайне не доволен», – писав Білоцерковець на своїй сторінці у «Фейсбук».