Медична реформа в.о. міністра Уляни Супрун – шлях в нікуди.

Про це заявив в інтерв'ю OBOZREVATEL голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.По його словами, в реформі немає ніяких позитивних моментів, передає Корупція.Інфо     


"Її реформа – це шлях в нікуди, тут і розмовляти нема чого. Це шлях в морг або на судмедекспертизу", – зазначив Москаль.

За його словами, Супрун нелегітимна згідно з чинним законодавством.

"У нас такої посади, як в.о. міністра немає. Будь-яке її розпорядження може бути оскаржене в суді, і судом буде скасовано. Вона вже на два з чимось роки "прострочена"… У мене багато чого є їй сказати , але я думаю, що це в український мовний простір не впишеться. Чемодан – аеропорт – Чикаго! Чим швидше, тим більше ми збережемо життів українців", – підсумував Москаль.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Нагадаємо, раніше Геннадій Москаль заявляв, що Єдиний спосіб повернути окуповані Росією території до складу України – застосувати силу. 

"Єдиний шлях – зробити так, як вчинив Путін. Відбити захоплені території військовим шляхом. Іншого шляху я не бачу, але для цього ще потрібні роки, щоб наша армія стала" бойовитою ", з сучасним оснащенням. Оголошуйте військовий стан, мобілізацію … або пан, або будемо жити в рабстві, як і живемо сьогодні! ", – вважає він.

Москаль нагадав про боротьбу бійців Української повстанської армії, і зазначив, що українці "пішли на співпрацю з окупантами", так само, як багато років тому "продалися Народному комісаріату внутрішніх справ РРФСР", через що, на його думку, і розформувати УПА .