ф

Поблизу Золотого Луганської області на вибуховому пристрої – радіокерованому фугасі підірвалися троє військовослужбовців 12 ОМПБ ЗСУ. Внаслідок отриманих тяжких травм бійці загинули на місці пригоди.

Про це розповів представник адміністрації президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко, повідомляє Корупція Інфо

Цю ж інформацію підтвердив радник міністра інформполітики в зоні АТО Олександр Бригинець. Він також повідомив, що днями в цьому ж районі підірвалося на розтяжці двоє захисників, але, на щастя, залишилися живими.

«Золоте‬ ‪12 ОМПБ.‬ У сусідів біда – троє хлопців підірвались на фугасі… У них сьогодні, у нас кілька днів тому двоє на розтяжці. Наш начмед, до речі, був сьогодні в Харкові у поранених – почуваються значно краще… На щастя, загроза ампутації ноги минула… Хлопці тримаються мужньо! Так би хотілося, що їх не забули, коли нагороджуватимуть найкращих», – зазначив Бригинець.

Нагадаємо, президент України наголосив, що левова частка (90%) загиблих на Донбасі – це втрати від підриву на мінах і розтяжках, тому українська влада приділяє особливу увагу негайному початку розмінування на сході країни. Зокрема, за словами Порошенка, досягнуто домовленості з Євросоюзом про надання фінансової допомоги для проведення розмінування.