од

Депутат Державної думи від партії "Єдина Росія" Віталій Южилін проводить рейдерську атаку на Іллічівський морський торговельний порт (ІМТП).

Про це пише Голос.юа, передає Корупція Інфо

За даними видання, Южилін дейсвтія через першого заступника міністра інфраструктури України Володимира Шульмейстера.

Шульмейстер, за даними видання, 13 листопада підписав наказ про призначення Сергія Крижанівського, подконтольного Южиліних і багаторічного соратника Андрія Клюєва, виконуючим обов'язки директора ДП "Іллічівський морський торговельний порт".

"Фактичним завершенням конкурсу мало стати узгодження обраної кандидатури Кабінетом міністрів України. За станом на 13 листопада подання на призначення Крижанівського перебували в секретаріаті Кабінету міністрів. Але Володимир Шульмейстер, користуючись відсутністю міністра інфраструктури Андрія Пивоварського і не чекаючи згоди з боку Кабінету міністрів, підписав наказ про призначення Крижанівського – знаючи про те, що той не може обіймати цю посаду, оскільки знаходиться в списку осіб підлягають люстрації ", – зазначив співрозмовник видання.

Як розповів голова профспілкової організації ІМПТ Сергій Бризгалов, поспіх викликаний тим, що 17 листопада апеляційний господарський суд розглядатиме претензію "Контейнерного терміналу" Іллічівськ "- належить Южиліних, про стягнення з порту" упущеної вигоди "у розмірі 12 млрд грн.

"Таким чином, Крижанівський на посту виконуючого обов'язки керівника порту сприятиме прийняттю судового рішення, яке суперечить інтересам порту і держави, і може привести його до банкрутства і фактично передає його під контроль основного бенефіціара КТІ – депутата Держдуми РФ Віталія Южиліних", – зазначив Бризгалов .