Завкафедри електроніки та комп'ютерної техніки Сумського держуніверситету Анатолій Опанасюк під час лекції проводив незаконну агітацію. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат Антон Геращенко, опублікувавши відео інциденту.

"Публікую відео незаконної антиагітації викладачем Сумського держуніверситету Анатолієм Опанасюком з метою превенції і недопущення подібної поведінки інших викладачів в інших вузах країни. Вимагаю від ректора Сумського державного університету вжити заходів дисциплінарного характеру по відношенню до завідуючого кафедрою електроніки Анатолія Опанасюка, щоб він на своїх лекціях займався прямими своїми обов'язками, а не агітацією ", – пише Геращенко в коментарі до запису.

Пізніше в цей же день депутат зазначив, що у навчальному закладі дуже швидко відреагували на його заяву про неприпустимість дій Опанасюка в стінах університету.

"У Сумському державному університеті блискавично відреагували на мою заяву про неприпустимість агітації в стилі Чорного PR викладачем Анатолієм Опанасюком під час проведення лекцій перед студентами. Нехай цей випадок стане прикладом для всіх студентів як потрібно правильно реагувати на зловживання з боку викладача і того як розумно відреагувало на це керівництво ВНЗ ", – написав він.

Згідно копії наказу ректора вузу, які опублікував Геращенко, в якості покарання Анатолію Опанасюку винесуть попередження про неприпустимість надалі здійснення в стінах університету будь-яких дій, які можуть мати ознаки політичного впливу.

А тим часом в українських школах проводять лекції про "Шкоду Зеленського для України!".

Про це в соціальній мережі Facebook написав відомий журналіст Євген Плінскій.

"Хочете треш? Сьогодні в одній зі шкіл Київської області вчителька історії змусила учня 10 класу читати вголос перед класом текст про" Шкоду Зеленського для України! ".

До цього, на минулому тижні, і сама вчителька проводила про це усну лекцію.

Дитина читати відмовився, сфотографувала текст і відправила батькам, які зв'язалися зі мною. Готуємо сюжет. Лілія Гриневич, це санкціоновані Вами заходи в школах? »- говориться в замітці журналіста.