Прем’єр зазначив, що всіх винних у виникненні пожежі буде притягнено до відповідальності, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва


Володимир Гройсман заявив, що, на його думку, арсенал українського війська в Калинівці Вінницької області знищено не випадково. Про це прем’єр-міністр України повідомив під час засідання уряду.

"Нам потрібне чітке розслідування і зрозуміти причину виникнення цієї НС. Це арсенал нашого українського війська. Його знищено, я думаю, не випадково, але треба переконатися в тому, що всіх тих, хто мав за це відповідати, треба притягнути до відповідальності. Вважаю, що це абсолютно принципове питання", – зазначив Гройсман.

Новини за темою: Повітряний простір у радіусі 50 км від зони спалаху військового складу в Калинівці закрито ще на добу
"Я пам’ятаю Маріуполь, Балаклію, сьогодні уже Вінниця. Розумні роблять висновки, дурні повторюють помилки", – додав прем’єр.

Також Гройсман зазначив, що до кінця дня будуть перші результати щодо розлідування причин пожежі.

Наразі відбувається ліквідація всіх наслідків, думаю, до кінця дня ми матимемо непогану картину з точки зору очищення територій і припинення вибухів у цьому військовому арсеналі.

Нагадаємо, увечері 26 вересня на одному з найбільших складів боєприпасів у країні, який знаходиться в Калинівці Вінницької області, розпочалася пожежа. Тут ми зібрали все, що було відомо на 10:00 середи.

Пізніше в Генштабі повідомили, що інтенсивність вибухів на території складів боєприпасів Міністерства оборони біля Калинівки Вінницької області знизилася, сапери приступили до розмінування.

Військова прокуратура почала розслідувати вибухи в Калинівці як диверсію. А Петро Порошенко прийняв рішення про скликання військового кабінету у зв’язку з пожежею на військових складах.