Народний депутат розповів про свого зятя, весільних вечірках і сватах, передає Корупція.Інфо.

У минулому році нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін видав свою дочку заміж.

Обранцем Алли Добкін став Олег Гуревич, син колишнього радника її тата з питань паливно-енергетичного комплексу.

І ось з'явилися нові знімки з весілля, якими поділилася дівчина в своєму веб-журналі свого Instagram, а журналістам вдалося поспілкуватися з новоспеченим тестем Михайлом Добкіним і дізнатися деякі подробиці урочистості.

"Це потрібно знати мою дочку і скільки у неї ідей в голові! У Алли було три весілля, але з одним нареченим, – розповідає нардеп. – Спочатку вибрали одну дату. Але потім виявилося, що призначена весілля в пост і Митрополит Павло сказав, що благословення не дасть.

Тому просто розпис без пафосу був в Києві. Потім гостей і батьків збирали в Харкові. На цій вечірці дочка була в брючному костюмі. А вже друзів і молодь запросили в Мармарис (Туреччина), де влаштували фотосесію в плаття і з букетом ".

Відзначимо, що весільну сукню у Алли Добкін було від нідерладского будинку мод Viktor & Rolf. Коштує воно близько $ 9000..

У Мармарисі (Туреччина) весілля відбулося в 5-зірковому готелі Marti Hemithea Hotel. Номер тут коштує від 3700 до 5000 грн / добу, залежно від сезону.

Як нам стало відомо, Алла та Олег знайомі з дитинства. Їх батьки дружать вже більше 20 років.

"Я знаю батьків Олега дуже давно.

Щільно дружили, навіть у свій час бізнесом разом займалися. Нещодавно знайшли вдома фото, де Аллі і Олегу по півтора року. Смішні вони, маленькі", продовжує Добкін.

На питання чи часто він проводить дозвілля зі своїм зятем каже, що не особливо: "Ми ж в різних містах живемо. Вони в Києві, я – в Харкові. Та й коли приїжджаю до столиці, то Олега може і не бути – він людина зайнята , відрядні ".

Популярне: "Перев'язали простирадлами, як канатами, і тягнули": На Прикарпатті лікарі вичавлювали дитини з породіллі, що призвело до смерті немовляти