вибори
Завтра в місті пройдуть довибори до Верховної Ради.

На проміжних виборах у 205 окрузі в Чернігові в суботу, 25 липня, настав "день тиші". Він визначений статтею 70 закону про вибори і забороняє політичну агітацію.

Згідно з законодавством, передвиборна агітація завершується опівночі останньої п'ятниці перед днем ​​голосування. Таким чином, будь-яка агітація з 00:00 сьогоднішнього дня заборонена. Також не можна агітувати безпосередньо в день виборів.

Довибори до Верховної Ради у Чернігові відбудуться вже завтра, 26 липня. Виборчі дільниці відкриються о 8:00, голосування триватиме до 20:00.

На час завершення реєстрації в окрузі балотувалися 127 чоловік, але 36 із них пізніше зняли свої кандидатури. Таким чином, у балотуванні бере участь 91 кандидат, з них політичними партіями висунуто 7, шляхом самовисування – 84.

Головними конкурентами на виборах вважаються Геннадій Корбан (УКРОП) і Сергій Березенко (БПП), чинний голова Державного управління справами.

Передвиборна кампанія супроводжувалася скандалами. Раніше ЦВК оголосила попередження 54 кандидатам у депутати. Самі претенденти на депутатство неодноразово звинувачували один одного в підкупі виборців і нечесній агітації. А представники Радикальної партії на чолі з депутатами Ігорем Мосійчуком та Андрієм Лозовим у Чернігові побили шоумена Олексія Дурнєва, який є одним із кандидатів по 205-му округу.

Як раніше повідомлялося, з 21 липня 2015 року в Чернігові працює спеціальна група центрального апарату Міністерства внутрішніх справ для забезпечення громадського порядку і законності під час виборів народних депутатів в окрузі №205. Також виборчий процес у місті охороняє Нацгвардія.