Головні новини Львова
Подобається

У «ДНР» придумали неіснуючу європейську «асоціацію», спостерігачі якої прибули на вибори

02/11/2014     Автор: Яна Романська
У «ДНР» придумали неіснуючу європейську «асоціацію», спостерігачі якої прибули на вибори

Бойовики придумали неіснуючу європейську «асоціацію», спостерігачі якої нібито вже прибули на «територію ДНР».

 

У терористичній «ДНР» заявили, що за їхніми «виборами» стежитимуть спостерігачі якоїсь «Асоціації з безпеки і співробітництва в Європі (АБСЕ)». Про це повідомляє прес-служба сепаратистів у суботу, 1 листопада.

За твердженням «ДНР», Аssociation for Security and Co-operation in Europe (ASCE) «об’єднує представників провідних європейських держав, мета яких-здійснення моніторингу виборчого процесу, оцінка виборів з правової точки зору і відповідність процедури голосування міжнародним демократичним нормам».

 

У прес-службі донецьких сепаратистів заявляють, що «представники АБСЕ в рамках місії короткострокових спостерігачів мають намір здійснювати моніторинг виборчого процесу», і «день виборів» будуть присутні на виборчих дільницях».

Україна і все демократичне міжнародна спільнота не визнають і засуджують проведення 2 листопада «виборів» у так званих «ЛНР» і «ДНР».

Напередодні ОБСЄ заявили, що «вибори» терористичних «республіках» суперечать мінськими угодами. В ОБСЄ намагалися обговорити це питання з представниками ДНР і ЛНР, однак ті проігнорували заклики ОБСЄ до діалогу.

У той же час Росія в ООН наклала вето на засудження «виборів» бойовиків в Донбасі.

 

Джерело: dt.ua